O nás

Historie firmy

Naše firma má kořeny v developerské činnosti, kdy jsme desítky let realizovali rezidenční objekty po celé Jižní Moravě. V rámci stanovení energeticky optimálních staveb jsme začali více spolupracovat s odborníky v této oblasti a následně sami realizovat a uvádět do praxe fotovoltaické systémy.

Nyní tyto zkušenosti uplatňujeme v našich developerských projektech a také je nabízíme našim klientům. Máme zkušenosti s realizací fotovoltaických elektráren u rodinných domů, komerčních objektů, a nově řešíme také bytové a panelové domy.

Profesionalita na prvním místě

Jsme profesionální tým a disponujeme vlastními projektanty, architekty, elektrotechniky, řemeslníky i revizními techniky. Samozřejmostí je u každého člena našeho týmu odpovídající vzdělání a dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví. Pro všechny z nás je hlavně naše práce současně i koníčkem. Každý projekt individuálně analyzujeme, připravíme pro něj odpovídající projektovou dokumentaci a následně profesionálně zrealizujeme. 

Rychlé dodání

Díky tomu, že disponujeme několika profesionálními montážními týmy, jsme i nyní schopni v rámci České republiky instalovat FVE v krátkých termínech. K tomu máme samozřejmě připravené i odpovídající skladové zásoby. Naše realizace stavíme na kvalitě, ne na objemu prodeje. S námi jdete na jistotu.

picture

Máte zájem o zpracování návrhu?

Ozvěte se nám

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.